Firma v Anglii

Úvodní stránka/Firma v Anglii
Firma v Anglii

Jestvující firma v Anglii je již dříve založená a v obchodním rejstříku zapsáná obchodní společnosti bez závazků a pohledávek s garancí bezdlužnosti.

Zdanění – firma v Anglii

– Daň z příjmu při zisku do 300.000 GBP: 20%
– Daň z příjmu při zisku nad 300.000 GBP: 21%
– Sazba DPH: 20%

Výhody – firma v Anglii

Velkou výhodou existujících firem je, že můžete okamžitě začít podnikat. Založení firmy v Anglii je sice rychlé ale otevření účtu a vybavení DPH registrace ve Velké Británii je náročné. Na registraci DPH ve Velké Británii musí anglická Ltd. společnost prokázat ve Velké Británii obchodní aktivitu a mít ve Velké Británii otevřený účet .

Z důvodu komplikovanosti, těžkopádnost a finanční náročnosti techto procesu poskytujeme službu prodeje existujících anglických společnosti s účtem a DPH registrací ve Velké Británii . Společnost můžete okamžitě po uhrazení poplatku začít používat.

Další výhodou je, že vůči bankám a obchodním partnerům, dodavatelům i klientům působí důvěryhodnější díky své delší existenci.

Kromě anglických firem, které jsou plátci DPH jsou oblíbené i anglické firmy bez plátcovství DPH v Anglii.

Firma v Anglii slouží zejména na expanzi v rámci EU nebo na širší mezinárodní trhy nebo na holdingové struktury. Na rozdíl od offshore společností, jsou anglické společnosti několikanásobně levnější a mají mnohem větší mezinárodní prestiž jako offshore společnosti.

Výhodnost anglických společností vyplývá zejména z toho, že její společníci, kteří nejsou rezidenti ve Velké Británii, neplatí ve Velké Británii žádné daně z dividend a podílů na zisku vyplácených anglickými společnostmi této fyzické (resp. zahraniční právnické osobě) . Kromě toho v rámci Evropské unie dividendy a podíly na zisku vyplácené dceřinou společností ve prospěch mateřské společnosti nejsou zdanitelné, tj. právo EU zakazuje zdanění dividend mezi dceřinou a mateřskou společností. Tedy dividendi vyplácené českou společností s.r.o. ve propech anglické společnosti nepodléhají daním ani v Čechách ani v Anglii.

Firmy na prodej

Přejít nahoru