Ostrov Sv. Vincenta a Grenadiny, který se nachází v Karibském moři je oblíbenou offshore jurisdikcí díky bankovním službám a příznivému podnikatelskému prostředí.

Bankovní systém na ostrově je známý především zavedením moderních bankovních služeb a širokému portfoliu uspokojivého individuální nároky klientů. Je ovlivněn legislativními opatřeními, které odrážejí a přibližují se k mezinárodním postupům v oblasti odhalování praní peněz. Ostrov Sv. Vincenta a Grenadiny proto přijal právní předpisy, jejichž cílem je předcházení, odhalování a stíhání legalizace výnosů z trestné činnosti, jakož i konfiskace výnosů z trestné činnosti. Zavedením těchto opatření a požadavků se ostrov stal celosvětovým finančním a bankovním centrem, charakteristickým pro svou důvěryhodnost, integritu a inovace.

Našim klientům zajišťujeme otevření osobního bankovního účtu pro fyzické osoby, tak i podnikatelského účtu pro obchodní společnosti. Fyzické osoby jsou povinny předložit přihlášku, ověřenou kopii pasu, ověřenou kopii dokladu prokazující trvalý pobyt a „reference letter“, který získáte z banky, v níž už máte otevřený účet. V případě podnikatelského účtu třeba navíc předložit i korporátní dokumenty (společenská smlouva, výpis z obchodního rejstříku, business plán atd.) Velkou výhodou je, že celý proces lze vybavit online.

Kromě administrativní podpory při výběru banky a zřízení účtu poskytujeme i daňové poradenství. Rádi Vám poradíme i v oblasti účetnictví a obchodních společností. Kromě evropských destinací máme zkušenosti is dalšími offshore jurisdikcemi, jakými jsou například Belize, Hong Kong a Dubaj či evropskými zeměmi jako Švýcarsko, Česko či Polsko. Zaměřujeme se na poskytování nadstandardních služeb pro klienty vyžadující kvalitu a spolehlivost. Pro více informací nás kontaktujte prostřednictvím kontaktního formuláře.